Produkty

O nás

Základní informace

Jsme obchodní společnost se širokým záběrem a kontakty na renomované výrobce nástrojů, nářadí, podpůrných chemických prostředků z celého světa. Jsme tak schopni řešit téměř jakýkoli Váš problém.

V poslední době doplňujeme naši paletu výrobků o výrobky progresivních technologií různých oborů.Na českém trhu působíme pomocí obchodních zástupců, kteří Vám všechny produkty rádi předvedou a vybaví Vás potřebnými informacemi i katalogy. Námi dodávané výrobky jsou před uvedením na trh prověřeny podle platných českých zákonů a nařízení. Všechny chemické produkty jsou automaticky zhodnoceny dle metodiky CLP , a je na ně vydán bezpečnostní list. Tyto výrobky jsou za pomoci sítě obchodních zástupců předvedeny zákazníkům a pokud o ně projeví zákazník zájem, jsou mu následně doručeny.

Kontaktujte prosím naše obchodní zástupce , kteří Vám ochotně přijedou osobně předvést náš sortiment a seznámí Vás i s ostatními službami nabízenými naší společností.

Internova - CZ GmbH, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 na základě zkušeností jedno ze členů managementu s přímým prodejem v Německu. Společnost zpočátku využívala pouze pronajaté prostory a spoléhala se více na kvalitu než kvantitu nabízených produktů. Podle hlavního managementu bylo nejsložitější získat si dobré jméno a stabilní postavení na trhu. Byl to nesnadný úkol, protože firma se pohybovala na trhu, který má široký záběr produktů. V současné době je silnou obchodní organizací s vlastní obchodní sítí. Vystupuje hlavně na trhu údržbářských a opravárenských produktů v ČR a na Slovensku. 

 

Školící místnost