Produkty

01.10.2023 - WERA NEWS 2023 VIDEO

WERA NEWS 2023 VIDEO Představujeme Vám nejnovější nářadí s identifikátorem "TAKE IT EASY", výhody klíčů WERA JOKER, ZYKLOP, KRAFTFORM...

Společnost WERA je jedním z mezinárodních špičkových výrobců šroubovacího nářadí. Ustředí WERA se nachází v Německu konkrétně ve Wuppertalu. WERA vyvíjí a vyrábí šroubovací nářadí schopné splnit i nároky profesionálů.

Nářadí podle představy

WERA díky svému KNOW – HOW a stálému přinášení nových nápadu, které jsou zároveň praktické vždy nadchne. Nové prvky nářadí značky WERA jsou zároveň velmi užitečné při profesionální práci, tudíž neplní jen designový efekt produktů, ale i funkční.

Šíře sortimentu

Sortiment, který společnost WERA má ve svém portfoliu obsahuje více než 3 000 druhů zboží, tudíž by měla pokrýt i ty nejnáročnější a nejindividuálnější úlohy.

Kvalitní značkový výrobce

Garantovaná kvalita značky WERA je zajištěna průběžnou kontrolou výroby. Společnost WERA je držitelem certifikace ISO. WERA samozřejmě chrání svou značku množstvím ochranných práv, díky kterým zabraňuje kopírování svých vysoce kvalitních produktů.

Design výrobků

WERA má svůj specifický design výrobků, který však napomáhá i funkčnosti a ergonomice nářadí. Za design produktů společnost WERA získala již několik ocenění.

KRAFTFORM – Správný úchop

Skvělé přizpůsobení tvaru ruky zajišťuje KRAFTFORM rukojeť, která předchází zranění rukou (otlaky, puchýře, a další). Sama rukojeť je pak tvořena ze dvou prvků. Tvrdý materiál zaručuje pevnost a zabraňuje přilepení ruky k nářadí, měkčí část tvoří protiskluzové zóny pro ještě lepší manipulaci.

LASERTIP

WERA LASERTIP snižuje potřebnou přítlačnou sílu. Díky zaostřeného laserového světla se vypaluje ostrá povrchová struktura, odolná proti opotřebení, zvyšující utahovací moment a tvrdost. V praxi to znamená, že se WERA LASERTIP „zakousne“ do hlav šroubů tudíž je menší šance na vyklouznutí, je možné vynaložit menší přítlak a zvýší se tím utahovací moment.

Ukázka výhod klíčů WERA JOKER

 

Katalog WERA ke stažení

Více novinek